Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wola Pękoszewska

Wola Pękoszewska, łódzkie

  • 400 000 zł
  • 1 503 m²
  • 266,13 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Adamiak

Skontaktuj się

Działka budowlana Wola Pękoszewska

Wola Pękoszewska, łódzkie

zaktualizowane:
18 maja 2026

400 000 zł

1 503 m²

266,13 zł/m²

Działka budowlana Wola Pękoszewska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

400 000 zł 1 503 m² 266,13 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 400 000 zł (266,13 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 503 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zalesiona
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury Wola Pękoszewska | 1503 m² | pozwolenie na budowę + projekt domu w cenie

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1503 m², usytuowana w Woli Pękoszewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.
To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej. (...)

Agent

Natalia Adamiak

789 396...

789 396 391

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

789 396...

789 396 391

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została